СЕМІНАРИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ

«ТРЕТЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ»

Коморбідність на тлі коронавірусної хвороби

26-27 жовтня 2021 року

Дієтологи, гастроентерологи, ендокринологи, урологи, гінекологи, лікарі сімейної медицини, лікарі спортивної медицини, неврологи, імунологи, генетики, педіатри, кардіологи.


Фахівці усього світу відзначають, що здоров'я перехворілих COVID-19 не буде колишнім навіть у тих пацієнтів, які перенесли хворобу в легкій або безсимптомній формі.

COVID -19 здатний викликати важкі ускладнення з боку серця, легенів, мозку, нирок, судин і інших життєво важливих систем і органів людини. Наслідки коронавирусной інфекції не менш небезпечні, ніж сама інфекція. Якщо упустити їх розвиток, вони можуть привести до серйозних ускладнень.


  •   На які зміни в стані здоров'я пацієнтів слід звернути пильну увагу
  •    Найчастіші віддалені ускладнення в гастроентерології, урології та гінекології, ендокринології, кардіології, генетиці, імунології та методи їх корекції.
  •   Профілактика та реабілітація з точки зору лікаря функціональної медицини.
  •    Нутрітивна підтримка в період реабілітації.
  •    Профілактика та реабілітація довгострокових ускладнень з точки зору лікаря функціональної медицини.

В рамках конференції відбудеться:

Майстер-клас «Розбір клінічних випадків в практиці лікаря функціональної медицини.

Майстер-клас «Реабілітація спортсменів після коронавірусної хвороби»

26 жовтня 10.00-16.00

  • Гастроентерологія:

    модератор Губська

    10.00-10.25 Олена Губська

    10.25-10.50 Валентина Мойсеєнко

    10.50-11.15 Катерина Толстікова

    11.15-11.40 Еліна Манжалій

    11.40-12.00 Дискусія, відповідь на питання

  • Ендокринологія:

    модератор Самойленко

    12.00-12.25 Самойленко

    12.25-12.50 Андрій Дінець

    12.50-13.00 Дискусія

  • Генетика:

    модератор Турова

    13.00-13.25 Ольга Борисова

    13.25-13.50 Людмила Турова

    13.50-14.00 Дискусія, відповідь на питання

  • Майстер-клас

    «Реабілітація спортсменів після коронавірусної хвороби»

    14.00-14.25 уточнюється

    14.25-14.50 міжнародний спікер

    14.50-15.15 міжнародний спікер

    15.15-15.40 Олександр Кущ

    15.40-16.00 Закриття конференції

 

27 жовтня 10.00-16.00

  • Жіноче та чоловіче:

    Модератор Оксана Ромащенко

    10.00-10.25 Оксана Ромащенко

    10.25-10.50 Каміль Нуріманов

    10.50-11.15 уточнюється

    11.15-11.30 Дискусія

  • Неврологія:

    модератор Наталія Суслова

    11.30-11.55 Дмитро Мальцев

    11.55-12.20 Наталія Суслова

    12.20-12.30 Дискусія, відповідь на питання

  • Імунологія:

    модератор Андрій Курченко

    12.30-12.55 Андрій Курченко

    12.55-13.20 Андрій Волянський

    13.20-13.45 Ольга Наумова

    13.45-14.00 Дискусія

  • Кардіологія:

    модератор Оксана Палладіна

    14.00-14.25 Оксана Палладіна

    14.25-14.50 Мар’яна Селюк

    14.50-15.00 Дискусія

  • Майстер-клас

    «Розбір клінічних випадків в практиці лікаря функціональної медицини.»

    Модератор Московенко

    15.00-15.25 Олена Московенко

    15.25-15.50 Леонід Пінський

    15.50-16.00 Закриття другого дня

 